ASTECO srl

ASTECO srl

Popis činnosti:

Dětské pistole, Tkalcovské stroje a zařízení a náhradní díly, Motory, Motorky, Rostlinný a živočišný olej, Obalová technika pro elektroniku, Topný olej, Mazací olej, Elektrický materiál, Regulátor-stabilizátor napětí, Elektronický přístroj, Termoska, Televize, Projekty související se službami, Pneuservis, Prodejci plastových dveří

Poslat zprávu
Poslat zprávu:
ASTECO srl

Kontakt:

internet:

asteco-srl.italiantrade.cz

Adresa společnosti:

ASTECO srl
46, v. Milano
Cantu'
220 63

internet:
www.asteco.it

Pohony bran

Pohony bran pro křídlové a posuvné brány, pohony bran pro garážová vrata. Systém Mhouse pohony bran je určen pro montáž svépomocí bez odborných kvalifikací elektro. Pohony bran pro rodinné domy.

Garážová vrata

Vyrábíme, dodáváme a servisujeme garážová vrata. Jedná se o dvě základní sortimentní skupiny: sekční garážová vrata a výklopná garážová vrata. Jednotlivé typy a jejich doplňky nabízí širou škálu možností individuálního řešení podle přání zákazníka.

Copyright © 2006 - 2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.
ItalianTrade > Zemědělství > Rostlinný a živočišný olej > ASTECO srl